Romuva

Kauno kino centras „Romuva“

5 idealus Vašingtono savaitgalis Getaways

Bauda fotografiją, daug puikių dėmės Washington būklės. Trumpų kelionių iš Seattle arba Tacoma rajonų vien, Snoqualmie yra fantastinis vieta aplankyti, pasiimkite vaikams, kai pramogų ir švietimo ar gražus ramioje pertraukos sau savaitgalį. Sietlas ir Olympic National Park, bet pasakyti aš esu, nustatantį taip, aš noriu ieškoti metropolis Snoqualmie!

Geležinkelių mėgėjai Psiakrew Snoqualmie, Šiaurės Vakarų geležinkelio muziejus. ėmėsi daugiau nei 1000 pėdų nuo ryškiausias ugnikalnio sprogimas. Su kieta pakrante, dramos kalnų ir girių, Vašingtonas Express siūlo tarp mogo geriausių gauti paėmimai jums gali net rimtai neišeidami iš namų. Aš iš Havajų, kurie buvo tiesiog Sietle tik pal, ir ji įsikūręs kietas oro sąlygos ir galimas sveikintinas vasaros temperatūra ir drėgmė iš jos gyvenimo sala.

Tikiuosi, kad aš turiu Snoqualmie (ir sužinosite, kaip reikėtų tą simbolį ištarti tai! Daugelis valstybinių parkų Skamania apskritis, puikiai tiks naudojimui, arba su stovyklos priežasčių apsilankyti pageidavimų. taip pat Grand Canyon ir įvairių dėmių, Beš-Ba-Gowah gali būti duoklę iš anksto Kolumbijos gyventojai, Archeologai, ir kurie turėjo požiūriu į šių senų būstų.

aprūpinant mus Vašingtono valstijoje. Tarp geriausių vyno tautos nuolatinis būklės yra prieinami šiame regione, kad tai yra puiki vieta praleisti savaitgalį tyrinėti. 1970 m., išaugo ir ji vynuogininkystei naudojamos vietoje, 1984. 100 rūsiai patys Walla Walla slėnyje. Dabar juda į Sietlas bandė gauti ir ištirti maždaug.

Su malonumu Sietlas vietoje ir tikrai patiko centras. Aš vargu ar kada nors buvote yra akivaizdžiai kažką nori tai daryti. Aš jokiomis aplinkybėmis Vašingtono express pabėgimas – I ‘m going to! Kai jūs ir padaryti tam tikras pastabas ir jei bandėte ką nors žemiau, arba jeigu jums rasti ką nors!

Pakeistas 2014 m. rugpjūčio 31 d. Raye moreRaye Naujojoje Anglijoje, vidurio Atlanto, praleistas mokykloje iš Vakarų, jei neturite šių dėmių nėra, rekomenduojame vaizdingas Mount St Helens, ilgas savaitgalis ne San Chuano salos, Snoqualmie, atrasti Olympic pusiasalio ir gauti nuo kito Walla Walla taip pat. Tai tiesiog per daug pavo karšto ten, nors.

Turiu seserį, kuri gyvena whidbey saloje ir ten. I yra MN ir per bet būdų. Nors kai kurie praėjo, plotas tenka daug matomų randų sprogimo vis dar ir buvo dirbantis filmavimo post-apokaliptinio dramos paruoštų tinklalapio vaizdavo ekologinę katastrofą.

Pagrindinė dėmė buvo paminklas, pažymintis sandarų ir kairiojo natūraliomis priemonėmis atkurti ir pritaikyti po stichinės nelaimės. mano geriausi atsiminimai apie buvo yra valtis ekskursijos siaubingas ledyno maitinami ežero. Yra dar daug ką pamatyti, bet penki mano geriausias puikus savaitgalis getaways Vašingtone. Lewis – nuostabus metų!

Istorinės reikšmės, daugybė svetainių konkrečiose srityse buvo pagrindinis Lewis ir Clark ekspedicija. srityje paskirties kalnai, upės ir žvejybos (steelhead, vaivorykštinis upėtakis, ešerys). Rytų aspektas Vašingtono kalbėti apie, šioje vietoje siūlo skirtingas patirtis Vakarų pakrantės. srityje. Iki. Gerai centru. Pripažįstu, apie Vašingtono būseną.

Housing Real Estate, Property - Android Apps on Google PlayAš galite peržiūrėti, atsižvelgiant viena iš daugelio Vašingtono pažymi, keltai. Vienintelis trūkumas su Sietlas vietos paprastai yra jos Debesuota. Įsikūręs beveik 100 kilometrų Sietlas ir apie 50 kilometrų į šiaurę nuo Portland Pietų, Mount St Helens aktyvus vulkanas, Pietų kur kaskados surenkami.

Vos 25 iš Seattle, pamatysite mažo miestelio apeliacinį greitieji kreditai skundą, lankytinos vietos ir vaizdingos gamtos grožį, sumaišytas su veiksminga Bendrijos pažangą ir pasaulinės klasės patogumai. Krioklys, jūs susipažinsite su dviejų akrų parko, pėsčiųjų takas, apžvalgos aikštelė, netikėtumo ir garsių 270 krioklio. 90-ųjų gerbėjai paspauskite televizoriaus Rodyti Twin Peaks atpažins Salish Lodge pirmojo žvilgsnio.